FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Syllabus School Of English

4 Regent Terrace
Robson House
Doncaster
DN1 2EE Znajdź drogę

mgr Małgorzata Matysiak

07707321172

mgr Paweł Łyś

07704264686

Nasza społeczność

Publikacje


Podręcznik Wiele ścieżek w języku angielskim – którą wybrać? autorstwa Pawła Łysia jest przeznaczony dla osób, które posługują się językiem angielskim na poziomie przynajmniej średniozaawansowanym. Książka składa się z 17 rozdziałów. Każdy z nich zgrabnie doprecyzowuje zagadnienia gramatyczne, które często są problematyczne i niejednoznaczne dla uczniów w toku nauki języka angielskiego. Wspomniane zagadnienia zostały wybrane i opracowane przez Pawła na podstawie własnych doświadczeń nauczycielskich podczas pracy z uczniami w Syllabus School of English od momentu utworzenia szkoły w 2007 roku. Nieszablonowość książki polega na zaprezentowaniu materiału gramatycznego inaczej niż w popularnych na rynku podręcznikach. Atutem publikacji jest bogactwo kontekstowych dialogów nawiązujących do wielu sytuacji z życia codziennego, które kładą nacisk na naturalnie brzmiący, nieformalny, konwersacyjny angielski. Dodatkowym bonusem jest duża liczba zapadających w pamięć ilustracji.

Jeśli jesteś nauczycielem języka angielskiego, książka pomoże Ci spojrzeć na zagadnienia, które wykładasz na co dzień z innej perspektywy, poszerzy Twój warsztat dydaktyczny i zapewni dodatkowy materiał lekcyjny, który świetnie sprawdzi się jako ciekawostka doprecyzowująca omawiany temat gramatyczny.

Jeśli jesteś uczniem/studentem, książka pomoże Ci nabrać pewności w dobieraniu właściwych struktur do odpowiedniego kontekstu, pozwoli Ci „poczuć” prawdziwy konwersacyjny angielski, zachęci do przemyśleń językowych, uwrażliwi na niuanse, a także umożliwi zabłyśnięcie dodatkową wiedzą na lekcjach angielskiego.

Poniżej znajdziesz linki do filmów prezentujących dwa wybrane rozdziały

Rozdział-3.mp4

Rozdział-11.mp4

Osoby zainteresowane zakupem podręcznika na terenie Polski mogą to zrobić w księgarniach internetowych (pod spodem link do Ceneo.pl) lub też zamówić go w księgarniach stacjonarnych.

https://www.ceneo.pl/73343060

Osoby zainteresowane jego zakupem na terenie Wielkiej Brytanii mogą to zrobić w księgarni internetowej (link poniżej)

https://ksiegarniainternetowa.co.uk/pl/wiele_sciezek_w_jezyku_angielskim_-_ktora_wybrac-9781527217072

Prowadzimy również sprzedaż egzemplarzy autorskich. Można je nabyć osobiście w siedzibie szkoły w cenie £10 za egzemplarz lub zamawiając wysyłkę podręcznika za pośrednictwem Royal Mail w cenie: £13 (First Class) lub £18 (Special Delivery). Chętnych prosimy o kontakt z autorem (dane kontaktowe w zakładce Kontakt).